hrajíKATHARINA DALICHAU

Hanna Novak - žije v Düsseldorfu, provozuje bistro No Limits a penzion Fiona spolu se svou spolubydlící a kamarádkou Isabell Mohr–Brandner. Byla provdaná za Davida McNeala, toho času rozvedená, zatím udržuje vážnou známost s Larsem Schneiderem. Je spolehlivá, přátelská, zodpovědná, má všechna Pé.


CLAUDIA HIERSCHE

Carla von Lahnstein - žije na zámku Königsbrunn spolu se svým otcem Johannesem a jedním z bratrů Ansgarem. Vede aukční dům s uměleckými předměty. Je lesbicky orientovaná, momentálně chodí se svou asistentkou Evelyn. Carla je pravá aristokratka; jemná, kultivovaná, inteligentní, výtvarně nadaná.


HERBERT ULRICH

Lars Schneider - bratr Charlie Schneider(-ové), majitelky düsseldorfského bistra a galerie Schneiders. Lars je právník a vysokoškolský učitel. Jeho současnou partnerkou je Hanna Novak a s ní také spojuje svou šťastnou budoucnost. Lars je stále aktivní, spolehlivý a výkonný.


TANJA WENZEL

Isabell Mohr–Brandner - nejlepší kamarádka Hanny Novak. Provozují a vedou společně bistro No Limits a penzion Fiona, v němž také spolu obě bydlí. Isabell má malé dítě a občasné problémy se svým pánským protějškem Florianem. Je nevtíravá, kamarádská a je na ni spolehnutí.


SARAH BESGEN

Evelyn Thoma - pracuje jako asistentka Carly von Lahnstein a je i její milenkou. Bere vztah s ní na rozdíl od samotné Carly jako vážnou známost. Je ambiciózní, oplývá vysokými osobními kvalitami, je spolehlivá, velmi žárlivá a velmi hezká.


RON HOLZSCHUH

Bernd von Beyenbach - naoko aristokrat, jinak podvodník, podezřelý z vraždy své ženy, zfalšoval její závěť, pokouší se proniknout do rodiny Lahnsteinů, aby získal zpět firmu Beyenbach AllMedia. Stýká se s podsvětím a pro peníze je schopen čehokoliv.


THOMAS GUMPERT

Johannes von Lahnstein - otec Carly, žije na zámku Königsbrunn spolu s ní a s jejím bratrem Ansgarem. Je vlastníkem velkého podniku Lahnstein Holding. V současnosti navazuje známost s mnohem mladší Cècile de Maron. Příjemný člověk s vysokou osobní kulturou.


YVONNE BURBACH

Cècile de Maron - Přítelkyně a budoucí manželka hraběte Johannese. Její velkou zálibou je hudba a ještě větší chov ušlechtilých koní a jezdectví. Nehodlá se stát pouze zámeckou paní, ale ráda by se věnovala i nějaké další činnosti. Cècile je milá a citlivá dáma.


LARS KORTEN

Leonard von Lahnstein - mladší bratr Carly. Povoláním lékař, pobýval v zahraničí, má novou nabídku pracovat v Chicagu, zvažuje i možnost zůstat natrvalo v Německu. Je jediným z rodiny, kdo ví o lesbické orientaci Carly. Leonard je příjemný a optimistický.


WOLFRAM GRANDEZKA

Ansgar von Lahnstein - jeden z bratrů Carly, žije s ní a jejím otcem na zámku Königsbrunn. Je obchodním ředitelem v Lahnstein Holding, kde má téměř stejné pravomoci jako jeho otec. Ansgar je inteligentní a nedůvěřivý intrikán.


SAM EISENSTEIN

David McNeal - rozený Fabian Weiland, neúspěšný hudební skladatel, pracuje jako šofér rodiny Lahnsteinů. Je bývalý manžel Hanny Novak, rozvážný a diskrétní člověk, příjemný společník.


GABRIELE METZGER

Charlie Schneider - sestra Larse Schneidera, v Düsseldorfu provozuje bistro a galerii Schneiders, momentálně žije s Davidem McNealem. Je podnikavá a příjemná.


HEIKE BRENTANO

Sylvia Jones - sestra Hanny Novak, s Hannou je v nepřátelském poměru. Sylvia zaujímá vedoucí pozici ve firmě Beyenbach AllMedia jako skvělá manažerka, dokonale samostatná, neovlivnitelná.


INEZ DAVID

Vanessa von Beyenbach - Berndova dcera, studentka práv, žije na zámku Königsbrunn. Vanessa není příliš inteligentní, ale o to víc zákeřná a vychytralá. V této sekci působí coby pouhý doplněk Sylvie Jones.


| index |© 2004 DasErste.de
© 2004 Grundy UFA
created by Realm of antisubtext ®